kalkulator-finanse

Mymoney.pl – elektroniczny portfel

Wielu z nas na pewno choć raz przekonało się, że pieniądze lubią znikać z konta w niewyjaśniony sposób. Zazwyczaj dzieje się to w najbardziej nieodpowiednim momencie – gdy pojawia się nagły, większy wydatek. Jak zapewnić sobie oszczędności na „czarną godzinę” i nie martwić się, że zabraknie nam pieniędzy? Wystarczy dobry plan oszczędnościowy. Jeszcze do niedawna oszczędzanie oznaczało żmudne zapisywanie wydatków na kartce papieru lub w programie komputerowym. Dziś rolę tę przejmują specjalne aplikacje do kontrolowania wydatków. Jedną z nich jest aplikacja Mymoney.pl.

Jak to działa?

To aplikacja na telefon posiadający system Android oraz IOS, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom nowinek technicznych, a także tym, którzy nie chcą tracić czasu na układanie tabelek i podsumowań w programach komputerowych. Jej niezaprzeczalną zaletą jest łatwość obsługi, przejrzysta grafika oraz czytelny interfejs. Z jej pomocą możemy pogrupować swoje wydatki w jasno określone kategorie, co ułatwi nam zarządzanie domowymi finansami. Ciekawą opcją jest również możliwość rozpoczęcia okresu rozliczenia od dnia wypłaty, a także wprowadzenia stałych wydatków – takich jak czynsz, prąd czy gaz – które zostaną automatycznie dodane do rozliczenia w każdym miesiącu.

Ale jak Mymoney może pomóc nam w oszczędzaniu? W bardzo prosty sposób. Aplikacja posiada funkcję ustalania limitu wydatków. Zakładamy, ile w danym miesiącu przeznaczymy na przykład na jedzenie czy ubrania, a program za pomocą wykresów procentowych dopilnuje, abyśmy tego limitu nie przekroczyli.

Z pewnością nie raz borykaliśmy się z problemem odłożenia większej sumy na wakacyjny wyjazd. Z Mymoney nie musimy się już martwić, że zabraknie nam pieniędzy na przyjemności. Jeśli wprowadzimy do aplikacji plan oszczędzania, program sam powie nam, jaką nadwyżką na koncie możemy się pochwalić i ile jeszcze czasu potrzebujemy, by uzbierać na wymarzone wczasy.

Aplikacja Mymoney.pl to jeden z kilku obecnie dostępnych na rynku programów – asystentów budżetu domowego. Dzięki niej możemy na bieżąco kontrolować stan finansów oraz unikać niepotrzebnych wydatków. Z satysfakcją będziemy obserwować rosnące oszczędności, a  odpowiedzialność stanie się przyjemnością.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *