ksiażka

Dążysz do osiągnięcia niezależności finansowej? – Finansowy Ninja

Książka Finansowy Ninja zyskuje na popularności, a wszystko dzięki wartościowej wiedzy, którą w niej znajdziemy na temat finansów osobistych. Jej autorem jest jeszcze bardziej znany Michał Szafrański, który prowadzi bloga finansowego Jak Oszczędzać Pieniądze. Jak sam przyznaje, książka Finansowy Ninja powstała z myślą o podzieleniu się z czytelnikami wiedzą na temat fundamentów zarządzania pieniędzmi, a więc efektywnego kontrolowania domowego budżetu. Jednakże to nie wszystko. Co jeszcze znajdziemy w Finansowym Ninja?

Finansowy Ninja – obszerna książka z cenną wiedzą i pomocnymi wskazówkami

Książka Finansowy Ninja jest z pewnością dla osób, które lubią mieć wszystko uporządkowane i pod kontrolą. Dzięki niej można zapanować nad własnymi finansami, czyli być obeznanym w tym, ile pieniędzy się ma, ile się wydaje, a ile się zarabia. Jeśli więc ktoś ma wysoką potrzebę bezpieczeństwa, to warto przyjrzeć się swojemu budżetowi domowemu i wprowadzić pewne zmiany, dzięki którym można poczuć się pewnie. Jeśli naszym problemem są rozchodzące się w niewiadome kierunki pieniądze, to książka ta pozwoli nam uporać się z nim. Dzięki niej łatwiej będzie też zaplanować przyszłość i zwiększyć swoje przychody.

W książce autor zawarł także przykłady bankructw i historie osób którym się poszczęściło i odniosły sukces. Pisana jest ona zrozumiałym językiem nawet dla przeciętnego czytelnika, dzięki czemu pomimo poruszania trudnych tematów, lekturę czyta się całkiem przyjemnie. Finansowy Ninja zawiera także wiele ciekawych ćwiczeń do samodzielnego wykonania, a także porady dotyczące zmiany dotychczasowych nawyków i prowadzenia domowego budżetu. Czytelnicy dowiadują się także, jak posługiwać się kalkulatorem finansowym, jak i w co inwestować czy też, jak zaplanować swoją emeryturę. Książka obfituje w przydatne obliczenia, analizy i doświadczenia samego autora. Wszystkie te działania mają doprowadzić nas do osiągnięcia niezależności finansowej.

Dla kogo?

Jeśli wiec mamy problemy z samodzielnym zorganizowaniem sobie przyszłości finansowej, wkraczamy dopiero w świat finansów, utknęliśmy na jakimś etapie podczas planowania swojego rozwoju finansowego czy też po prostu chcemy polepszyć swoją sytuację finansowa – to z całą pewnością warto sięgnąć po Finansowego Ninję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *